Wynajem długoterminowy alternatywa dla leasingu

Zachęcamy do złożenia zapytania. Przygotujemy ofertę optymalnie dopasowaną do specyfiki Twojego biznesu.

wynajem
długoterminowy

+48 604 538 772
telefon kontaktowy

Niska Pierwsza
Wpłata

Szybkie
Procedury

Możliwość
Wykupu

kompleksowa
obsługa

Brak Limitu
Kilometrów

Odliczenie
VAT

WYNAJEM
DŁUGOTERMINOWY

Wynajem długoterminowy jest to wygodna i przejrzysta forma finansowania i zarządzania flotą samochodów dzięki, której najemca zyskuje korzyści finansowe i administracyjne.

Korzyści finansowe wynikają z tego, że wynajmujący nie ponosi dużych kosztów na początku kontraktu (wpłata własna, ubezpieczenie) a ponad to koszt wynajmu jest kosztem uzyskania przychodu dzięki czemu, można zmniejszyć obciążenia podatkowe.

Korzyścią administracyjną jest brak konieczności angażowania własnego czasu na zarządzanie samochodem. Wszelkie czynności operacyjne takie jak przeglądy, naprawy, wymiana opon spoczywają na wynajmującym. Innymi słowy, wynajem długoterminowy to przewidywalność kosztów i spokój.

ZALETY WYNAJMU
DŁUGOTERMINOWEGO

Brak pierwszej wpłaty

Nie ma konieczności angażowania żadnych środków własnych aby korzystać z samochodu.

Stałe koszty miesięczne

Stała rata miesięczna, która daje możliwość dokładnego planowania swojego budżetu.

Tańszy niż leasing

Wynajem długoterminowy jest tańszy od leasingu ponieważ finansuje tylko utratę wartości samochodu a nie wartość całego pojazdu.

Kompleksowa obsługa

Wszelkie działania operacyjne spoczywają na wynajmującym w tym pełna obsługa szkód komunikacyjnych.

Ubezpieczenie i serwis zawarte w cenie

Cena wynajmu zawiera wszelkie koszty ubezpieczeniowe (OC/AC/NW/Assistance), oraz wszystkie opłaty przeglądowe i naprawy wraz z niezbędnymi materiałami.

Pełny odpis podatku vat

Odliczeniu podlega cały VAT zawarty w miesięcznych ratach

Korzyści podatkowe – tarcza podatkowa

Koszt wynajmu długoterminowego jest kosztem uzyskania przychodu

Większa zdolność kredytowa

Wynajem długoterminowy nie obciąża bilansu najemcy, dzięki czemu poprawia wynik finansowy przedsiębiorstwa i zwiększa zdolność kredytową.

Samochód zastępczy

Na czas pobytu samochodu w serwisie Klientowi przysługuje samochód zastępczy.

ZAPYTANIE
OFERTOWE

OSOBA/FIRMA
OKRES NAJMU
SAMOCHÓD
Typ samochodu
Silnik
Skrzynia biegów
WIADOMOŚĆ

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002, nr 101l, poz. 926 z późn. Zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Nordyński Car Fleet Management Sp. z o.o.. Łódź, Snowalniana 3 w calach statystycznych i marketingowych. Przyjmuje do wiadomości prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania oraz to, że podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie odNordyński Car Fleet Management Sp. z o.o... Łódź, Snowalniana 3, lub podmiotu któremu przesyłanie danych zostało zlecone, informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144 poz 1204 z późn zm.). Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą elektronicznych środków komunikacji może być w każdym momencie cofnięta.

* - pola obowiązkowe

Weryfikacja antyspamowa

wyślij
FORMULARZ